Kdy je nejlepší čas na těhotenské focení

Begin With Your Lifestyle

Inspire Your Lifestyle

Welcome to SP Photography

Pokud jste těhotná a uvažujete o těhotenském focení, nejspíše si kladete otázku kdy je nejlepší čas na těhotenské focení.

Každá žena samozřejmě musí zvážit čas těhotenského focení podle toho jak se sama cítí.

Podle mě je nejlepší čas pro těhotenské focení 34. - 35. týden těhotenství, kdy má bříško krásný tvar a jste ještě plná síly.

Průběh těhotenského focení

Během celého focení tu budu pro vás. Abych vás vedla, poradila vám s pózováním, s výběrem oblečení. Celou dobu budete mít mojí podporu. Od našeho prvního emailu až po poslední fotku.

Mojí vášní je práce se ženami a dětmi a tak věřím, že naše společné těhotenské focení bude vším, o čem jste kdy snila. Každé těhotenské focení bude vypadat jinak. Mojí prioritou je vytvořit vizuální příběh o vaší osobní cestě.

O mně

Ahoj, jsem Bára, máma jako ty a taky fotografka.

Jsem v tom všem s tebou. Dny s dětmi se někdy zdají nekonečné a vyčerpávající, ale roky s nimi letí tak rychle. Občas přemýšlím nad tím, jestli to vůbec zvládnu. Ale pak mě to jedno z mých mrňat obejme, dá mi pusu a všechno je přesně tak, jak má být. Je snadné uvíznout v každodenním chaosu a přehlížet všechny ty maličkosti všedních dnů. A pak najednou přijde den, kdy je doma ticho, děti jsou ve škole, ty si konečně popíjíš teplý kafe a brečíš, kam se všechny ty roky poděly. Pojďme se společně zastavit a zachytit to TEĎ.

Investujte čas a lásku do zachycení okamžiků, které budou tvořit vaši jedinečnou rodinnou historii.

Jste připravená mít pro své děti a děti vašich dětí krásnou vzpomínku na těhotenství?

Stačí vyplnit můj kontaktní formulář a já se vám do 48 hodin ozvu. Už se nemůžu dočkat až se dozvím vše o vašem vysněném těhotenském focení.